شرکت صنایع غذائی یقین

 

  • teaser
  • teaserteaser
  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser

شرکت صنایع غذائی یقین با نام تجاری شناخته شده ی یقین از فعالترین مجموعه های تولیدی صنایع غذایی در زمینه انواع شکرپنیر و نبات در استان خراسان شمالی محسوب میشود که از ۱۳80بمنظور تولید انواع شکرپنیر در طعم های متنوع و مختلف شروع به ساخت و راه اندازی خطوط تولیدی نموده و در سال ۱۳91 موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردیده و متعاقباً با اخذ پروانه ساخت نوع محصول، فعالیت تولیدی خود را گسترش داده و از سال 1395 به شرکت تعاونی تبدیل گردید. این شرکت ابتدا با تعداد 20 نفر پرسنل فعالیت تولیدی خود را در سالهای ابتدائی تاسیس آغاز نمود که با بسط ظرفیت شرکت از طریق راه اندازی ماشین آلات و دستگاههای گوناگون و افزایش دامنه تولید در حال حاضر از 60 نفر پرسنل خبره و کارآمد در بخشهای مختلف استفاده می نماید. در این راستا و در جهت روند توسعه شرکت، وسعت زمین شرکت به 7000 متر مربع و سالنهای تولید و انبار به زیر بنای 5000 متر مربع رسیده است که با تولید روزانه 5 تن و در ماه 125تن انواع محصولات دربسته بندی و اوزان مختلف توسط نمایندگی های فعال در سراسر کشور توزیع و عرضه می گردد. 

شرکت یقین با برخورداری از دانش فنی ,فن آوری و نیروهای متخصص خود همواره در صدد بوده است به عنوان یکی از بنیانگذاران و پیشوران صنایع غذایی نوین ایران سطح تعالی و توسعه صنایع غذایی کشور را نیز ارتقا بخشد و خود را در سطح تولید کنندگان مطرح با بالاترین کیفیت و استانداردهای ملی تطبیق دهد.دریافت گواهی نامه های   ISO9001-2000-22000,HACCP گواهی بر این مدعاست. همچنین این شرکت در راستای توسعه ، تبادل اطلاعات و دانش فنی با معتبرترین شرکتهای فعال در صنایع غذایی همکاری گسترده ای را جهت ارتقاء نام تجاری یقین در اذهان عمومی و جلب رضایت هر چه بیشتر مصرف کنندگان آغاز نموده است.

ارزش محوری گروه صنعتی یقین فراهم نمودن امکان دسترسی مصرف کنندگان به محصولاتی سالم  و با کیفیت از طریق تولید محصول درجه یک از مواد درجه یک میباشد.لذا به منظور حركت در چارچوب سياستهاي كيفي تعيين شده تمامي فعاليتهاي مؤثر بركيفيت طبق استانداردهای ملی طرح ريزي و به اجرا در آمده است. اينجانب ضمن اعلام تعهد كامل خود به اين اصول ، کلیه پرسنل را به حرکت مستمر در این مسیر و تحقق این اهداف ترغیب می نمایم.

صنایع غذایی یقین مفتخر است اعلام نماید در پی دستیابی به اهداف و برنامه های آتی، سایت خود را بروز رسانی نماید تا پل ارتباطی اینترنتی خود را با مشترکین و همراهان محترم مستحكم تر برقرار نمايد.